• Vianočné trhy

• Ďakujeme všetkým, ktorí kúpou výrobkov podporili naše deti. Prajeme Vám, aby Vám vyčarovali tú pravú vianočnú atmosféru vo Vašich domovoch rovnako, ako ste ju Vy vyčarovali u nás v škole.

• Kupcov sen o mieri

• Našim žiakom sa veľmi darí aj vo vlastnej literárnej tvorbe. Zapojili sme sa do literárnej súťaže "Kupcov sen o mieri". O kvalite súťažných prác svedčí aj umiestnenie až troch našich žiakov medzi najlepšími v 2. kategórii. 1.miesto získal David Gerard, 2. miesta boli udelené dve, a to Erickovi Adamovi Matušňákovi a Michalovi Koniarovi. Srdečne blahoželáme!

• Vianočná pošta

• Deti z I. oddelenia ŠKD potešili svojimi vianočnými pozdravmi s prianím pekných sviatkov starších ľudí z Kľačian a Sasinkova.

• Hovorme o jedle - vyhodnotenie

• V utorok, 29.11.2022. sme sa v Bratislave zúčastnili slávnostného vyhodnotenia celoslovenskej súťaže Hovorme o jedle. Víťazom fotografickej časti v téme "Cukry, tuky, soľ" sa stal náš žiak 7. ročníka - David Gerard. Z tohto veľkého úspechu sa veľmi tešíme a srdečne gratulujeme!

• iBobor - vyhodnotenie

• V informatickej súťaži iBobor sa s úspešnými riešiteľmi vrece roztrhlo, z čoho sa veľmi tešíme. Stali sa nimi:

v kategórii Drobec: Lea Čuvalová

v kategórii Bobrík: Ivanka Pauková, Lukáš Droščák, Marko Pikna, Norko Paulík, Dávid Kolena

v kategórii Benjamín: Terezka Pilchová, Ema Vejčíková

v kategórii Kadet: Rebeka Faziková, Samuel Masnica, Nina Fančovičová, Pavol Bračák, Nikolas Halmeš,

Matúš Vejčík, Timea Rojková, Tomáš Rojko, Damián Paulík

Úspešným riešiteľom srdečne blahoželáme!

• Náboj Junior

• Naša škola sa tradične zúčastnila medzinárodnej súťaže Náboj v kategórii Junior. Tento 10. ročník riešilo spolu 8 krajín Európskej únie (Belgicko, Česko, Španielsko, Francúzsko, Chorvátsko, Holandsko, Poľsko a Slovensko) spolu 1 392 tímov. Náš tím sa umiestnil na 350. mieste v rámci Európskej únie a predbehli viac ako 1 000 družstiev stredných a základných škôl. V Slovenskej republike získali 129. miesto a krásne 4. miesto v Trnavskom kraji.

Našu školu reprezentovali žiaci:  Dárius Domaracký  9.r.  Adam Mažár  9.r.,  Kristián Pikna a Timea Rojková  z 8.r.

Všetkým žiakom ďakujeme za úspešnú reprezentáciu.